Ogłoszenie

CS-FRAG.PUN.PL IP.195.114.0.158:27041

  • Index
  •  » Skargi
  •  » Skarga na adminów Fan@tic & Zbuchany Cynamonem

#1 2011-08-16 16:07:08

Said

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-16
Posty: 1
Punktów :   

Skarga na adminów Fan@tic & Zbuchany Cynamonem

Witam, otóż miałem napisać tylko o "zbuchany/zjarany cynamonem" ale po tym co zobaczylem na serverze pisze takze o adminie "Fan@tic" .

* Zbuchany Cynamonem
- Rozdaje bany nie majac pojecia o cheat'ach. (ban na zwyklym, przecietnym graczu na steam <Hardstyle> )
- Naduzywa admin chat'a do pisania bezsensownych postów typu "Nie wysylaj skargi " " Nie badz ham" , ''xD" itp. itd.
- Robienie bezsensownych vote (przyklad. vote "Czy Fanatic kratkuje?")

Sumujac : Admin zupełnie nie ogarniety, na oko ma 12-13lat , nie ma pojecia o roli admina na serverze, nie spelnia minimalnych wymagan aby pelnic swoja funkcje.

*Fan@tic
- Slapuje sam siebie floodujac server
- Slapuje graczy (ct) przy rozbrajaniu paki
- Robi bezsensowne vote jak w przypadku admina ww.
- Naduzywa i klnie na admin chat'cie
- Mimo wysokiego pingu i utrudniania gry , nie robi z tym nic, ponadto nie opuszcza servera.

Sumujac : Admin zupelnie nie odpowiedzialny , nie majacy za grosz kultury osobistej, rowniez nie spelnia wymagan na admina .

Oprocz tego chcialbym podkreslic ze jako uzytkownika servera bardzo razi mnie postawa niektorych adminów , takich jak ww. , lecz w tym poscie chcialbym takze podkreslic postawę admina "LEGALIZE | Bless" ktory jest mily kulturalny i nie sprawia problemow, a ponadto bardzo szybko reaguje na sygnaly o cheat'ach i innych uturniajacych gre incydentach

PS: jezeli moje slowo to nie wystarczajacy dowod na wine administratorow prosze o kontakt na serverze ~Said

Offline

 
  • Index
  •  » Skargi
  •  » Skarga na adminów Fan@tic & Zbuchany Cynamonem

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprawo jazdy warszawa wesoła